Maciej Marcin Rzepkowski

Certyfikowany coach organizacji ICI. Certyfikowany trener Brian Tracy International. Certyfikat z zakresu wykorzystania Profilu Cech Osobowości Kwestionariusza Osobowości DIMENSIONS (Talent Q).

Manager i trener, praktyk z dużym doświadczeniem w budowaniu struktur i zarządzaniu zespołami, siłami sprzedaży i portfelem produktów. Specjalizuje się w szkoleniach dotyczących procesu sprzedaży (dla handlowców, doradców, a także  managerów, w tym budowa strategii, budowa struktur i zarządzanie sprzedażą),  efektywnej komunikacji interpersonalnej, prowadzeniu wystąpień publicznych, rozwoju osobistego i coachningu.

Długoletni pracownik międzynarodowych korporacji i dużych firm krajowych, w których pełnił funkcję m.in. managera produktu, managera sprzedaży, lidera projektów rozwojowych o zasięgu europejskich. Odpowiadał za prowadzenie szkoleń produktowych, prezentacji i szkoleń specjalistycznych. Absolwent Wyższej Szkoły Administracji Publicznej w Łodzi oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Absolwent Studiów Podyplomowych (Coaching) w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania (Wydział Nauk Społecznych) w Rzeszowie, oraz Studium Psychologii i Komunikacji Interpersonalnej.

Powrót do strony głównej | Przejdź do zakładki Kadra IZS