Mariusz Stępnik

Zdobył certyfikaty: Trener Brian Tracy International, Coach (CFC - Noble Manhattan Coaching), TALENT Q, Trener NLP, Trener The Secret od Eduardo Sanchesa.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w 1997 jako PH, od 2000 roku piastował stanowisko kierownika sprzedaży. W latach 2003-2006 był dyrektorem handlowym. Przedsiębiorca - stworzył w 2006 firmę TRADE MARK CENTER GROUP zajmującą się outsorcing’iem sił sprzedaży. W okresie 2008-2010 zarządzał organizacją liczącą 300 osób. Dziś TMCG specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm z segmentu sprzedaży bezpośredniej. Współpracuje z firmą MT PROMOTION. Współpracuje z BTI jako ekspert, trener, assesor, konsultant w projektach Business Academy, BTI Speakers, B2B, B2C.

Specjalizuje się w obsłudze klientów strategicznych, w budowaniu/zarządzaniu zespołami sprzedażowymi oraz w zarzadzanie zespołami sprzedażowymi. Ma doświadczenie w negocjacjach z dostawcami i klientami z Polska/Niemcy/Włochy/Ukraina/ Białoruś/Serbia/Bośnia i Hercegowina / Rosja / Węgry / Czechy / Słowacja / Izrael / Chiny / Indie / Holandia / Francja. Prowadzi także zajęcia z zakresu Motywacja – inspiracja, samoświadomość - równowaga życiowa.

Powrót do strony głównej | Przejdź do zakładki Kadra IZS